Darčekové poukážky

 

Potešte svojich blízkych a darujte im darčekovú poukážku.V predaji je darčeková poukážka pri ktorej si sami vyberáte druh procedúry, ich kombinácie či sumu .

 

Novinka - Online kúpa z pohodlia domova klik sem

 

 

Objednať poukážku si môžete  prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo prostredníctvom sms. Možnosť po vzájomnej dohodne poslať poukážku poštou, e-mailom a samozrejme možnosť zakúpenia v salóne na Hornej ulici číslo 49. (Keďže robíme na objednávky, odporúčame si dohodnúť termín osobného vyzdvihnutia poukážky, aby ste nás zrovna zastihli).

Darčekovú poukážku objednáte na masaze.rajs@gmail.com alebo na tel.č. +421 908 032 152

 

Ako objednať darčekovú poukážku ?

Zavolajte alebo napíšte na mail masaze.rajs@gmail.com o akú darčekovú poukážku máte záujem (napr: na klasickú masáž chrbta, alebo v hodnote 50 eur... ). Možnosť kombinovať procedúry podľa vlastného výberu.

V prípade darčekovej poukážky s fotkou priložte do prílohy kvalitnú fotografiu.

Zaslanie a vyzdvihnutie poukážky- na výber máte viac spôsobov

Poukážku posielame cez mail do 24 hodín. V prípade poukážky s vlastnou fotkou do 48 hodín. Poukážku si jednoducho vytlačíte v pohodlí domova. Za poukážku sa platí prevodom na účet.

Osobný odber- klasickú poukážku môžete zakúpiť kedykoľvek v našom salóne, ale termín vyzdvihnutia je dobré dohodnúť si či už cez mail alebo na tel.č. Osobný odber vytlačenej poukážky s vlastnou fotkou – Objednávka minimálne 3 dni pred vyzdvihnutím.

Zaslanie poukážky poštou- po dohode

 


Chcel by som inú procedúru ako je na poukážke uvedené. Je to možné?

Áno, je to možne. V prípade ak sa nejedná o akciový produkt, môžete si svoju procedúru zmeniť na inú v rovnakej hodnote. V prípade ,že si vyberiete drahšiu procedúru, rozdiel si doplácate. V prípade lacnejšej procedúry rozdiel nevyplácame. Po vzájomej dohode Vám vieme zostávajúcu hodnotu strhnúť pri ďalšej návšteve.

Dostal som poukážku, ako mám postupovať ?

 Darčeková poukážka zväčša platí 6 mesiacov, preto odporúčame objednať sa čo najskôr. Pri objednávke uveďte meno, druh masáže a kód poukážky.
Ak už ste objednaný stačí prísť, predložiť svoju darčekovú poukážku a užiť si masáž.
 
Tešíme sa na Vás.
 

Ak máte otázky, radi Vám odpovieme.

Kurzy Baby masáže s masérkou Simonou viac na www.babymasaz.info alebo online kurzy na  www.babymasaze.online
 
 

 

 

Ďakujeme, že ste nás navštívili.