Zábaly

 

Telové zábaly už nie sú iba vecou luxusu . Dopriať by si ich mal naozaj každý pre ich blahodárne účinky. Zábalové procedúry  svojimi účinkami oživujú celý organizmus, zbavujú bolesti, zjemňujú, detoxikujú, hydratujú a spevňujú pokožku.

Čo je to ten zábal?

Zábal je účinná látka, ktorá je priložená alebo rozotretá po vašom tele. Jej účinky závisia od druhu masáže.  V našom salóne Vám napríklad ponúkame parafínový zábal , ktorý je výborný na pokožku. Tiež rašelinový , ktorý vás výborne prehreje a uvoľní stuhnuté svalstvo a senný  zas zbaví Vaše telo toxínov a  pod. Stačí si už len vybrať ten správny a vychutnať si čaro relaxu telového zábalu.

Čo však majú zábaly spoločné, tak to je relax, oddýchnutie si a nabratie energie. Procedúra trvá cca 20 -30 minút v niektorých prípadoch aj viac, všetko záleží od Vami vybraného zábalu . Plusom navyše je účinok zábalu na problém, ktorý chcete pravidelným zabaľovaním riešiť. Prvé viditeľné výsledky môžete čakať už po jednom raze, oveľa efektívnejšie však pôsobia pravidelné zábaly.

 

 

 

 

 

Ďakujeme, že ste nás navštívili.