Ponuka práce masér

Prijmeme masérku na dohodu, TPP alebo živnosť.

Náplň práce:

- vykonávanie masáži v prevádzkach zamestnávateľa - Banská Bystrica a Zvolen (podľa dohody)
- vykonávanie masáži mimo prevádzky zamestnávateľa - firemné akcie...
- objednávanie klientov a poskytovanie poradenstva
- obsluha sauny a prístrojov
- dodržiavanie bezpečnostných a hygienických predpisov
- dodržiavanie časového harmonogramu
- vedenie predpísanej dokumentácie
- dbá o čistotu a poriadok prevádzok
- ďalšie úlohy a príkazy podľa pokynov zamestnávateľa

Požiadavky:
- akreditovaný kurz MŠSR - športový masér/ welnesss pracovník alebo
- SZŠ v odbore masér/rehabilitačný pracovník alebo
- VŠ v odbore fyzioterapia

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť
  • flexibilita
  • zodpovednosť
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • komunikatívnosť
Zručnosti:
- anglický jazyk (základy)
- počitačové zručnosti (pokročilé skúsenosti)

Bonus:

- preplácanie kurzov a školení

Mzda: od 880 eur/brutto (v záležitosti od druhu pracovného pomeru + prémie z každej masáže 10% a tringelty (predpoklad spolu cca 1100 eur/brutto), + tringelty príplatok za nadčas, prácu v sobotu, nedeľu a sviatok Podľa §122 Zákonníka práce

Po zapracovaní možnosť kariérneho rastu (zvýšenie platu).

V prípade záujmu prosím životopis posielať na mail masaze.rajs@gmail.com Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Kurzy Baby masáže s masérkou Simonou viac na www.babymasaz.info alebo online kurzy na  www.babymasaze.online

Ďakujeme, že ste nás navštívili.