Najčastejšie otázky a odpovede

Je možné prísť na masáž pri chorobe a zvýšenej teplote?

Nie. Pri takýchto akútnych stavoch nie je dobré ísť na masáž. Okrem toho, že ste pre ostatných nákazlivý,  masážou sa zvyšuje prekrvenie a tým aj teplota, tiež masáž zhoršuje priebech choroby.

Mám strach z neodborne prevedenej masáže. Nemôže sa mi nič stať?

Neobávajte sa, pracujú u nás vyučené certifikované masérky s praxou. Svoje vzdelanie tiež  tále prehlbujú a rukami im už prešlo kopec ľudí bez ublíženia na zdraví .

Mám citlivú pokožku a som alergická/ý, vyhadzujem sa. Môžem sa aj z Vášho oleja vyhádzať?

Naši klienti si sami vyberajú olej či už s vôňou bez vône a podobne .Avšak, vždy informujte maséra ak ste alergik/alergička. Spoločne sa pozriete na zložene oleja a vyberieme pre vás ten pravý. Ak by Vám žiaden nesedel doneste si svoj . V prípade, že sa na masáž chystáte chodiť pravidelne radi Vám objednáme špeciálne olej len pre Vás a vašu pokožku.

Ako si vybrať dobrého maséra/masérku?

 Najlepšie podľa referencií a odporúčania, teda výsledkov. Čítajte si vždy referencie od zákazníkov alebo sa pýtajte svojich známych. Najlepšia reklama sú práve spokojní ľudia. Tiež sa pýtajte na masérske osvedčenie, kde sa učil, prípadne prax maséra. Masér by Vám mal sadnúť aj po ľudskej stránke ako človek, aby ste mali k nemu dôveru.

Môžem masáž keď som tehotná?

Môžete, ale len masáž šije alebo špeciálnu tehotenskú masáž.

Ako zvýšiť účinok masáže?

Účinok masáže môžete zvýšiť kombináciou masáží alebo kombináciou masáže s inou procedúrov, výberom správneho oleja a podobne. Máme výborné skúsenosti pri masáži skombinovanej s hrejivým zábalom a tiež aplikáciou hrejivého gélu priamo po masáži. Dôležitý je aj správny výber masáže na Váš problém. Radi Vám vo výbere poradíme.

Pre koho je masáž vhodná?

Masáž je vhodná pre všetkých, pokiaľ netrpíte kontraindikáciami. Masáž môžete dopriať aj svojím deťom.

Môžu masáže aj deti?

Áno. Často zabúdame na to, že aj deti sedia za počítačom, v škole či aktívne športujú. Deti mávaju ako dospelý jednostranne zatažovanú svalovú a kostrovú sústavu. Školáčikov tiež trápia bolesti chrbta či hlavy. Jemná a krátka masáž je pre nich vhodná a pomôže im aj zrelaxovať a zabudnúť na problémy doma či v škole. U nás poskytujeme masáže pre deti od 5 rokov. Deti nad 12 rokov môžu absolvovať klasické procedúry. Dieťa však musí byť v každom prípade zdravé . <span style="font-size: 9pt;Verdana" ,"sans-serif";"="">
 

Robíte masáže aj doma či na hotely?

V hotely na izbách občas áno. Doma zatial nie, ale túto službu pripravujeme.

V akom čase môžem prísť na masáž? Môžem prísť aj večer?

Všetko záleží na individuálnej dohode. Pracujeme na objednávky 7 dní v týždni.

Kurzy Baby masáže s masérkou Simonou viac na www.babymasaz.info alebo online kurzy na  www.babymasaze.online
 
 
 

 

 

Ďakujeme, že ste nás navštívili.